PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Każde marzenie, nawet najbardziej skryte, może się spełnić

  • Dodano:
  • Autor: Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

Secret Superstar PlakatKtóra dziewczynka nie marzy o tym, aby zostać sławną piosenkarką, modelką lub aktorką? Każda, ale tylko niektóre robią wszystko, aby ich marzenia się spełniły! Taka jest bohaterka filmu „Secret Superstar" – zwykła-niezwykła dziewczyna, z wyjątkowym talentem i wiarą w siebie. Przyjdź, zobacz i zainspiruj się! Pokazy specjalne najnowszego rozśpiewanego i roztańczonego bollywoodzkiego hitu „Secret Superstar" tylko w czwartek 16 listopada w Cinema City Katowice Punkt 44.

Secret Superstar to film, którego główną bohaterką jest Insja, dorastająca w konserwatywnej, muzułmańskiej rodzinie. Bardzo ambitna i świadoma swojego talentu nastolatka, pragnie odmienić swój los i pokazać się światu. Zdobywa się na odwagę i publikuje na YouTubie filmik, w którym śpiewa i gra na gitarze. Twarz zakrywa burką i nie wyjawia swojego imienia. To zachowanie sprowadza na nią gniew ojca, ale otwiera też wiele nowych dróg, by spełnić swoje najskrytsze marzenia.

Film jest utrzymany w roztańczonej i rozśpiewanej bollywoodzkiej konwencji i przełamuje stereotypy o muzułmankach. Twórcy podkreślają także mocno znaczenie mediów i wolności, jaką zapewnia nam dziś Internet. Każdy ma prawo marzyć. Może i ty odważysz się spełnić swoje marzenie jak Insja?

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.