PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Czy Ziemi grozi katastrofalna zagłada?

  • Dodano:
  • Autor: Zapowiedź Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

Geostorm plakatJak wyglądałoby życie na Ziemi, gdyby ludzie kontrolowali pogodę? Czy nie zagrażałyby nam żadne katastrofy naturalne? Co się stanie, gdy system kontroli zacznie szwankować? Czy potężna geoburza zmiecie wszystko i wszystkich z powierzchni naszej planety? Odpowiedź poznasz po obejrzeniu mrożącego krew w żyłach filmu „Geostorm". Premiera hitu odbędzie się 20 października w Cinema City w formatach 2D i 3D. Film w wersji 3D możesz zobaczyć też na gigantycznym, panoramicznym ekranie przy najwyższej jakości cyfrowym dźwięku w kinie IMAX® Katowice Punkt 44 i poczuć, jak zbliża się katastrofa.

Dean Delvin, reżyser takich produkcji jak „Dzień niepodległości", „Godzilla" czy „Gwiezdne wrota" powraca z kolejnym katastroficznym hitem! W role głównych bohaterów wcielili się wybitni i popularni aktorzy tacy jak: Gerard Butler, Ed Harris, Andy Garcia.

Film przenosi nas w czasy, gdy na całym świecie rządy państw utworzyły program o kryptonimie Dutch Boy. Kontroluje on zjawiska pogodowe na Ziemi z wykorzystaniem sieci satelitów otaczających naszą planetę. Jednak po dwóch latach niezakłóconego działania, system ochronny zaczyna szwankować. Ziemi zagraża totalna katastrofa. Jeśli awaria nie zostanie usunięta, ludzkość czeka zagłada. Misja ocalenia przed geoburzą zostaje zlecona dwóm braciom, którzy od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu. Muszą zdążyć rozwiązać problem, zanim będzie za późno.

Aby na własnej skórze doświadczyć tych samych emocji co bohaterowie filmu, zapraszamy na seans w technologii IMAX® 3D. Panoramiczny, gigantyczny ekran zapewnia najbardziej realistyczny, krystalicznie czysty obraz. Dodatkowo cyfrowy dźwięk sprawi, że poczujesz się jakbyś znalazł się w samym środku pełnej przygód akcji.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.