PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Maraton Halloween

  • Dodano:
  • Autor: Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

Maraton Halloween PlakatNie masz odwagi obejrzeć strasznego filmu w kinie? A może wręcz przeciwnie, chcesz zaprosić przyjaciół i podzielić się emocjami? Cinema City ma „straszną" propozycję specjalnie dla Ciebie! Z okazji Halloween, już 27 października, przyjdź i zobacz najlepsze i najbardziej przerażające horrory. Co więcej, sam zadecydujesz, które filmy zostaną pokazane! Pokaż nam, że kochasz kino grozy, weź udział w teście wiedzy #Ty tu straszysz i głosuj na filmy, które wyświetlimy podczas Maratonu Halloween w twoim kinie! Zapraszamy do wzięcia udziału w biegu po wrażenia podczas Maratonu Halloween.

Lubisz czuć dreszczyk grozy w sali kinowej?

27 października, o godz. 22:00 w wybranych kinach Cinema City rozpocznie się Maraton Halloween - wyjątkowy wieczór o wyjątkowo „strasznym" charakterze. Widzowie sami zadecydują, jakie filmy wywołają u nich szybsze bicie serca, głosując za pośrednictwem dedykowanej aplikacji https://akcjacinemacity.pl, na trzy filmy, które chcą zobaczyć tego dnia w swoim kinie.

Wśród propozycji repertuarowych do wyboru znajduje się aż 37 pozycji tworzących atrakcyjny zestaw filmowy z gatunku kina grozy. Zwolennicy współczesnych horrorów mają do wyboru m.in. Istnienie, To przychodzi po zmroku, Ostatnia klątwa i Dom w głębi lasu. Fani dawnych filmów mogą spędzić wieczór w towarzystwie nietuzinkowego Davida Lyncha i jego Twin Peaks: Ogniu krocz za mną. Dla spragnionych nowości przygotowano aż dwie przedpremiery: Slumber oraz Dead Awake. Głosowanie potrwa do 15 października.

Ponadto widzowie mogą wziąć udział w „przerażającym" quzie #Ty tu straszysz i sprawdzić swoją wiedzę filmową. Czy wiesz, dlaczego w „Silent Hill: Apokalipsie" wyją syreny? Co opętało Angelę w „Taśmach Watykanu"? Co przychodzi po zmroku? Sprawdź się! Aplikacja jest dostępna na stronie https://akcjacinemacity.pl.

Maraton Halloween odbędzie się w 21 kinach Cinema City w 19 miastach, na Górnym Śląsku w: Bielsku-Białej, Bytomiu, Częstochowie (Wolność), Gliwicach, Katowicach (Punkt 44), Rudzie Śląskiej, Rybniku.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.