PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Marvel's Inhumans

  • Dodano:
  • Autor: Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

Marvels Inhumans IMAXFani w Polsce i na całym świecie nie mogą się doczekać premiery pierwszej produkcji telewizyjnej z kultowymi bohaterami Marvel Comics. Mamy dla nich dobre wieści! Już 1, 2 i 3 września, tylko w kinach IMAX® odbędą się pokazy specjalne pierwszych odcinków najbardziej wyczekiwanego serialu tego roku - „Marvel's Inhumans".

„Marvel's Inhumans" to pierwsza seria telewizyjna, której pierwsze dwa odcinki zostały nakręcone kamerami IMAX i pierwszy w historii serial, który będzie miał swój debiut w kinach IMAX. Powstał na podstawie słynnego komiksu Stana Lee i Jacka Kirby'ego z 1965 roku o Inhumans - rasie superludzi z wyjątkowymi mocami. Zobaczymy epicką historię Blacka Bolta - enigmatycznego króla rodu Inhumans, który posiada tak potężny głos, że nawet jego szept może zniszczyć całe miasto. Gdy królewska rodzina Inhumans zostaje rozbita w wyniku wojskowego zamachu stanu, jej członkowie uciekają na Hawaje. Ich zaskakujące interakcje z naturą i ludzkością mogą ocalić nie tylko ich, ale i całą Ziemię...

„Marvel's Inhumans" składa się z ośmiu odcinków, a skrócone wersje dwóch pierwszych zostaną pokazane już 1, 2 i 3 września tylko w kinach IMAX w całej Polsce. Nowoczesna technologia IMAX gwarantuje niezwykłe doświadczenie zanurzenia się w filmowej rzeczywistości i odczuwania kompletnie innych emocji niż w standardowym kinie. W IMAX widać więcej, głębiej i wyraźniej. Krystalicznie czysty obraz wyświetlany na gigantycznym, panoramicznym ekranie i wysoka jakość cyfrowego dźwięku powoduje, że widzowie mają wrażenie, że przenoszą się w sam środek akcji i uczestniczą w wydarzeniach pokazanych na ekranie.

Dwa pierwsze odcinki „Marvel's Inhumans" skrócone do ok. 70 minut zostaną pokazane już 1, 2 i 3 września m.in. w Katowice Punkt 44.

Premiera dwóch pierwszych odcinków odbędzie się na całym świecie tylko w kinach IMAX, potem serial zadebiutuje w telewizji.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.