PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Małpy kontra ludzie

  • Dodano:
  • Autor: Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

wojnaoplanetemalpWłaśnie teraz ważą się losy obu gatunków i przyszłość całej planety! Poznaj finał znakomitej trylogii science fiction i obejrzyj widowiskowe kino akcji w rewelacyjnej obsadzie: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Toby Kebbell. Szukasz mocniejszych wrażeń? Premiera „Wojny o planetę małp" już 28 lipca.

"Wojna o Planetę Małp" to reboot popularnej serii science-fiction – „Planeta Małp". Ostatnia odsłona historii walecznych małp opowiada o największej bitwie, jaką stoczą z armią ludzi dowodzoną przez bezwzględnego Pułkownika – w tej roli charyzmatyczny Woody Harrelson. W postać mrocznego przywódcy małp - Cezara, wciela się znany z poprzednich epizodów Andy Serkis. Za reżyserię, jak w przypadku pozostałych części, odpowiada Jon Watts.

Po ciężkich stratach, jakie małpy poniosły w poprzednim etapie wojny, by pomścić swych pobratymców i przyjaciół, Cezar jest gotów postawić wszystko na jedną kartę. Kulminacyjny moment filmu to spektakularna bitwa, której stawką jest nie tylko przyszłość obu gatunków, ale i całej planety. Jak zakończy się ta wojna?

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.