PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Nowy Spider-Man niebawem w kinach

  • Dodano:
  • Autor: Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

Spider-Man Homecoming IMAX PlakatAWyrusz ze Spider-Manem do początków jego supermocy! Zobacz nową odsłonę przygód superbohatera w rewelacyjnej obsadzie. W rolach głównych Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr i Zendaya Coleman. Premiera „Spider-Man: Homecoming" w formacie 2D i 3D odbędzie się już w najbliższy piątek 14 lipca w Cinema City. Jeśli naprawdę chcesz poczuć się superbohaterem i wejść w świat komiksu, wybierz pokaz na panoramicznym ekranie 3D w IMAX Katowice Punkt 44, który przenosi w sam środek akcji. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Najnowsza odsłona człowieka pająka (dzieło kultowej wytwórni Marvel Studios) to historia o poszukiwaniu tożsamości i odkrywaniu siebie. - Na ekranie zobaczymy dzieciaka, który jest superbohaterem. Znamy go jako milionera i wojownika, a teraz zobaczymy, kim był jako dziecko" - mówi Tom Holland, najmłodszy odtwórca roli Spider-Mana.

Spider-Man po przygodzie z Avengersami musi na nowo określić siebie. Zrobi to pod czujnym okiem mentora, Tony'ego Starka (Robert Downey Jr.). Jednak stawką w emocjonującej walce ze złym Vulturem będą najbliżsi superbohatera. - Sceny akcji są ekscytujące! Team odpowiedzialny za kaskaderkę i efekty zrobił nieprawdopodobne rzeczy, te sceny zostaną zapamiętane. Naprawdę wrzuciliśmy Spider-Mana na zupełnie nowy poziom. Fani zobaczą rzeczy, jakich dotąd z pewnością nie widzieli - dodaje Tom Holland.

Jeśli chcesz doświadczyć maksymalnych przeżyć kinowych, wybierz pokaz na gigantycznym, panoramicznym ekranie w sali IMAX Katowice Punkt 44. Krystaliczny obraz oraz potężny, cyfrowy dźwięk sal IMAX przenoszą w samo centrum akcji. Wystarczy tylko założyć okulary 3D, by spojrzeć na świat oczami superbohatera!

W filmie wystąpili m.in. Tom Holland, Robert Downey Jr, Michael Keaton, amerykańska piosenkarka i aktorka Zendaya oraz Marisa Tomei i Donald Glover. Za reżyserię odpowiada Jon Watts.

„Spider-Man: Homecoming" można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D oraz w wersji IMAX 3D m.in. w Katowice Punkt 44.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.