PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Przetrwa tylko jeden świat...

  • Dodano:
  • Autor: Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

Transformers IMAX Plakat„Nic nie przygotuje was na niego. Onslaught" - reżyser Michael Bay poinformował fanów na swoim koncie na Twitterze. I rzeczywiście, w świecie Transformersów Onslaught stoi na czele grupy niebezpiecznych, niszczycielskich robotów - Combaticons. To znakomita wiadomość dla fanów serii, którzy wiedzą, że po takim zwrocie akcji mogą spodziewać się wszystkiego. I, znając Michaela Baya, wszystko dostaną... Zapraszamy już 23 czerwca na premierę najnowszej części „Transformers: Ostatni rycerz" do kin Cinema City. Możesz także wybrać seans 3D w najwyższej jakości dźwięku i obrazu w kinie IMAX® Katowice Punkt 44. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na www.cinema-city.pl.

Do tej pory superseria „Transformers" zarobiła na całym świecie 3,8 miliarda dolarów. - Żyję światem tej serii od 10 lat. „Transformers: Ostatni Rycerz" będzie innym filmem. Połączyliśmy wszystkie nasze dotychczasowe doświadczenia, by poszerzyć ten wszechświat i pokazać go w nowy sposób - mówi reżyser Michael Bay.

W najnowszej część ludzie i Transformery toczą ze sobą wojnę. Optiums Prime odszedł. Klucz do ocalenia naszej przyszłości jest zakopany w sekretach przeszłości, w zapomnianej historii obecności Transformerów na Ziemi. Uratowanie ludzkości leży w rękach nieoczywistych sprzymierzeńców: Cade'a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee, brytyjskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i oksfordzkiej profesorki (Laura Haddock). Prześladowani staną się bohaterami. Bohaterowie staną się złoczyńcami. Przetrwa tylko jeden świat - ich albo nasz. Reżyserem filmu jest Michael Bay, twórca m.in. „Armageddonu" i „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną".

- Z ręką na sercu mogę zapewnić, że nigdy dotąd w tej serii nie powstał film o tak ogromnej skali wizualnej i tak rozbudowanej mitologii. Widzowie zobaczą coś, czego dotąd nie wiedzieli. (...) Ten film naprawdę może być ostatnim, dlatego chcieliśmy, by rozsadził wam głowy, był najlepszy, wyjątkowy - komentuje Bay, który ponownie dostosował film specjalnie do technologii IMAX. - IMAX dało mi narzędzie, by dać widzom najlepsze kinowe doświadczenie na świecie - dodaje.

Film „Transformers: Ostatni rycerz" został w 98% nakręcony kamerami IMAX! Krystalicznie czysty obraz w połączeniu z formatem dostosowanym specjalnie do panoramicznych ekranów IMAX, kreuje filmową rzeczywistość na zupełnie nowy sposób i pozwoli widzowi naprawdę przenieść się do świata Transformerów.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City, na Górnym Śląsku w Katowice Punkt 44 w wersji IMAX 3D. W kinach Cinema City i IMAX film będzie dostępny w wersji z napisami oraz wersji dubbingowej.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.