PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

W Halloween #tytustraszysz! Maraton w Cinema City

  • Dodano:
  • Autor: Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

Halloween Cinema City.pdf.01Czujesz czasami czyjąś Obecność? Wierzysz w Istnienie duchów i mocy nadprzyrodzonych? Gdy kładziesz się spać, z niepokojem rozglądasz się i myślisz: Coś za mną chodzi? Starasz się Oszukać przeznaczenie i upewniasz się: Zanim się obudzę, to wszystko zniknie! Lepiej stawić czoła swoim lękom i zmierzyć się z nimi 28 października podczas maratonu horrorów w Cinema City.

Dodatkowo możesz wybrać repertuar, który wyświetlimy na Maratonie Halloween w Twoim mieście! Dzięki specjalnej aplikacji widzowie mają wpływ na wybór 3 filmów, które wyświetlimy w tym dniu w wybranych kinach. Zatem, smartfony w dłoń i w kolejce do głosowania Następny jesteś Ty! I nie bój się, bo tego dnia w kinie #tytustraszysz!

28 października o godz. 21:30 w wybranych kinach Cinema City pod hasłem #tytustraszysz odbędzie się wyjątkowa noc horrorów - Maraton Halloween. Repertuar zależy od decyzji widzów, bowiem to właśnie oni, za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, będą głosować na 3 filmy, które chcą zobaczyć tego dnia w swoim kinie. Aplikacja dostępna jest na profilu Facebook Cinema City Poland i pod adresem http://konkurscinemacity.pl/halloween/. Głosowanie trwa do 14.10, a zwycięskie tytuły zostaną zaprezentowane najpóźniej w dniu 21 października.

Maraton Halloween odbędzie się 28.10., o godz. 21:30 w wybranych kinach Cinema City: Bielsko Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa (Wolność), Gdańsk, Gliwice, Katowice (Punkt 44), Kraków (Plaza), Lublin (Plaza), Łódź, Poznań (Plaza), Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Starogard Gdański, Toruń (Plaza), Wałbrzych, Warszawa Bemowo, Warszawa Promenada, Zielona Góra.

Sprzedaż biletów rozpocznie się po zakończeniu głosowania i ustaleniu repertuaru dla każdego z kin.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.