PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Halloween dla najmłodszych – "Hotel Transylwania" w Cinema City

  • Dodano:
  • Autor: Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

Halloween plakat B1 CC 4 1.pdf.0131 października w Cinema City odbędzie się Halloweenowe święto kina grozy. Na tę wyjątkową okazję, uwielbianą przez najmłodszych, sieć kin Cinema City zaplanowała pokazy specjalne filmu animowanego Hotel Transylwania. Mali kinomaniacy będą mogli poznać najdziwniejsze stwory z legend i baśni.

W Halloween wszystkie strzygi, stwory i duchy wydostają się na wolność, aby przez 24h panować nad światem. Dzieci przebierają się i niechętnie dającym cukierki dorosłym robią psikusy. Cinema City przygotowało coś specjalnie dla małych odkrywców "nawiedzonych" domów w święto upiorów. Hotel Transylwania to zabawna i elektryzująca animacja Genndy Tartakovsky'ego który jest twórcą takich popularnych kreskówek, jak Laboratorium Dextera, Atomówki, czy Samuraj Jack. Animacja pełna jest klasycznych scen i motywów z najpopularniejszych horrorów i thrillerów, które przedstawione są w sposób przystępny dla małego widza. Film opowiada historię hrabiego Drakuli, który – aby ochronić swoich "potwornych" przyjaciół – ukrywa ich w swojej posiadłości. Hrabia mocno wierzy, że ludzkość wpłynie na wymarcie gatunku potworów, w tym jego córki. Sytuacja będzie się musiała zmienić, gdy dziewczyna pozna chłopca. Zobaczcie tę wyjątkową animację wraz ze swoimi pociechami już 31 października w Cinema City i przekonajcie się, jak życie w hotelu odwróci się do góry nogami!

Na najmłodszych miłośników zjaw i duchów, w wybranych kinach 31.10. o godz. 18:00 czekają pokazy filmu Hotel Transylwania. Uczestnicy otrzymają wyjątkowe maski z nadchodzącej premiery Hotel Transylwania 2. Więcej informacji na stronie: http://www.cinema-city.pl/Hotel-Transylwania.

Dodatkowo, z okazji Halloween, sieć kin Cinema City przygotowała specjalne atrakcje dla starszych kinomaniaków. 31 października w wybranych lokalizacjach odbędzie się najstraszniejszy maraton filmowy, który zaplanują właśnie widzowie. Fani mocnych wrażeń mogą wziąć udział w specjalnym konkursie "Horror w Cinema City" na profilu Cinema City na portalu Facebook, w którym oprócz głosowania na ulubione premiery wyświetlone w czasie maratonu, będzie można wygrać bilety na Maraton Halloween dla siebie i znajomych. Głosować można do niedzieli 19 października. W Cinema City wszyscy bawią się na Halloween!

Aplikacja konkursowa Cinema City dostępna jest na: https://apps.facebook.com/horrorwcinemacity/

Więcej o Maratonach Halloween: http://cinema-city.pl/Horror-w-Cinema-City

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.