PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Maraton filmowy na Halloween w Cinema City

  • Dodano:
  • Autor: Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

Plakat Halloween regionDla wszystkich miłośników grozy sieć kin Cinema City przygotowała niezwykły maraton filmowy z okazji Halloween. W ostatni wieczór października w wybranych kinach sieci wyświetlony zostanie film „REC 4: Apokalipsa" oraz dwie inne produkcje, których wybór zależy wyłącznie od kinomaniaków! Skorzystajcie ze specjalnej aplikacji „Horror w Cinema City", dostępnej na profilu Cinema City Poland na Facebooku i wspólnie stwórzcie najstraszniejszy maraton ostatnich czasów!

31 października w Cinema City odbędzie się święto fanów wszelkiego rodzaju „slasherów", „screamerów" i kina „gore". Sieć kin zaprasza bowiem na najstraszniejszy maraton filmowy, który zaplanują widzowie. Fani mocnych wrażeń mogą wziąć udział w specjalnym konkursie „Horror w Cinema City" na profilu Cinema City na portalu Facebook, w którym oprócz głosowania, będzie można wygrać bilety na Maraton Halloween dla siebie i znajomych.

Zasady są proste: wystarczy do 19 października wejść do aplikacji, wybrać ulubione kino i oddać głos na maksymalnie 2 filmy, by współtworzyć najlepszy maraton horrorów w historii kina! Na liście znajdują się m.in. Kobieta w czerni, Uśpieni, Czy boisz się ciemności i Internat. W wybranych kinach Cinema City wyświetlone zostaną najpopularniejsze w głosowaniu filmy, a jako trzeci – premierowo – horror REC 4: Apokalipsa.

Gratką dla „strachomaniaków", którzy dodatkowo wezmą udział w halloweenowym quizie Cinema City, będą również nagrody. Ci, którzy w aplikacji poprawnie odpowiedzą na najwięcej pytań dotyczących popularnych „dreszczowców", powalczą o bilety dla siebie i znajomych na najstraszniejszy maraton filmowy w tym roku!

Maraton Halloween odbędzie się w wybranych kinach Cinema City już 31 października o godz. 21:00. Na Śląsku w:
• Częstochowa Wolność,
• Gliwice,
• Katowice Punkt 44,
• Ruda Śląska,

Aplikacja konkursowa Cinema City dostępna jest na: https://apps.facebook.com/horrorwcinemacity/

Na najmłodszych miłośników zjaw i duchów, w wybranych kinach 31.10. o godz. 18:00 czekają pokazy filmu Hotel Transylwania. Szczegóły na stronie http://cinema-city.pl/Hotel-Transylwania

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.