PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

"Bezlitosny" wrzesień z Cinema City

  • Dodano:
  • Autor: Cinema City
  • Kategoria: Multipleksy

Bez litości plakat.pdf.01Jest byłym agentem CIA. W swoim życiorysie nie może pochwalić się wielkimi czynami, bo wykonywał pracę, której nikt nie chciał się podjąć. Ma dość takiego życia i w jednym dniu rzuca wszystko. Stara się prowadzić normalne życie, ale demony z przeszłości wracają. Już pod koniec września na ekrany Cinema City trafi najnowszy film z Denzelem Washingtonem – Bez litości.

Kinowa adaptacja
Bez litości jest kinową adaptacją popularnego serialu z lat 80. o tej samej nazwie. Wtedy w rolę głównego bohatera wcielił się Edward Woodward. Plany ekranizacji kultowego serialu istniały już kilka lat temu, ale znacząco przeciągnęły się w czasie. Reżyserem produkcji, która już 26 września wejdzie do kin Cinema City, jest Antoine Fuqua, który w swoim dorobku ma takie filmy jak Dzień Próby, Strzelec czy Gliniarze z Brooklynu. Produkcja utrzymana jest w konwencji mocnego thrillera akcji, a producenci wierzą, że duet Fuqua – Washington w jednym filmie, może przynieść kolejny ogromny sukces.

Szukając odkupienia
Robert McCall (Denzel Washington) pomimo odejścia ze służb specjalnych nie może wieść normalnego życia – stare demony dalej nie pozwalają mu zasnąć. Spotykając pracującą dla rosyjskich gangsterów Teri (Chloe Grace Moretz), duchy przeszłości wracają. Przemoc, proch strzelniczy, krew i walka wręcz znów staje się jego chlebem powszednim. Niewygodne pytania, krępujące sytuacje i buzująca adrenalina – to wszystko czeka widzów filmu Bez litości od 26 września w Cinema City!

Premiera filmu Bez litości odbędzie się 26 września (piątek) br. we wszystkich 31 kinach Cinema City. Seanse premierowe odbędą się w kinach IMAX i sali Škoda 4DX™ w Cinema City Arkadia również od 26 września.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.