PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Wyjątkowe poranki w kinach IMAX

Już od 12 lipca – w kinach IMAX w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie ruszają edukacyjne poranki dla najmłodszych widzów. Podczas seansów wyświetlane zostaną pouczające filmy przyrodnicze, a maluchy połączą zabawę z nauką. Cykl edukacyjnych poranków będzie trwał przez całe wakacje – codziennie o godzinie 10. Nie czekaj zarezerwuj miejsce dla przedszkolaka już dziś! Wspólnie wyruszcie w podróż do świata natury, dzikich zwierząt i pięknych krajobrazów!

 

W wakacje kina IMAX nie pozwolą na nudę! Na najmłodszych kinomaniaków czekają krótkie filmy przyrodniczo-edukacyjne, które gwarantują nie tylko dobrą zabawę, ale i naukę. Niezwykłą wyprawę w egzotyczne i odległe wody zapewni film „Pod taflą oceanu 3D". Młodzi widzowie przeżyją zapierające dech w piersiach spotkanie z tajemniczymi i fascynującymi mieszkańcami oceanów. Z kolei na fanów kosmosu czeka film „Hubble 3D". Piękne obrazy planet, gwiazd, układów słonecznych zafascynują niejednego malucha! „Sea Rex 3D" to podróż do świata prehistorii i spotkanie „oko w oko" z niebezpiecznymi dinozaurami, a film „Dzikie z natury 3D" przedstawi opowieść o przywiązaniu i nadzwyczajnej więzi między ludźmi i zwierzętami. Dzięki obszernej wiedzy i realistycznym zdjęciom przedstawionym w filmach maluchy zobaczą, jak nauka ożywa! Wakacyjne poranki w IMAX – tego nie można przegapić!

 

Cinema City Wyjatkowe poranki.jpgHarmonogram wakacyjnych poranków w IMAX Katowice:

 

  • Poniedziałek – Hubble
  • 3D Wtorek – Pod taflą oceanu 3D
  • Środa – Dzikie z natury 3D
  • Czwartek – Sea Rex 3D
  • Piątek – Hubble 3D
  • Sobota – Dzikie z natury 3D
  • Niedziela – Pod taflą oceanu 3D IMAX

 

Więcej informacji na www.kinoimax.pl

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.