PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Kup bilet do Cinema City i odbierz kartę do świata pełnego nagród

Cinema City LoteriaLetnia promocja w kinach Cinema City oraz IMAX w całej Polsce! Do wygrania mnóstwo wyjątkowych nagród, m.in. trzy samochody Škoda Octavia, skutery Zipp Parco, konsole Play Station 3 czy telewizory TLC. Równolegle, z 'Loterią Cinema City' rozpoczynają się także 'Wtorkowe Niespodzianki'. Lato zapowiada się naprawdę gorąco! Pełny regulamin promocji znajduje się w kinach Cinema City oraz na stronach www.cinema-city.pl i www.smolar.pl.

 

Co zrobić, żeby wygrać w 'Loterii Cinema City'? Wystarczy odwiedzić w czasie wakacji (od 1 lipca do 31 sierpnia 2013) ulubione kino Cinema City lub IMAX i kupić bilet na dowolny seans. Do każdego zakupionego w kasach kina biletu, widz otrzyma kartę z kodem, której unikatowy numer brać będzie udział nawet w 3 losowaniach niesamowitych nagród! Przy zakupie biletów na www.cinema-city.pl lub w biletomacie, numer biletu jest kodem do świata nagród!

 

Im więcej kodów, tym większa szansa na wygraną! Szczęśliwe kody należy zbierać i przechowywać do końca wakacji. Dodatkowo, płacąc za bilety w kasach biletowych i biletomacie kartą płatniczą Visa, widzowie mogą podwoić swoje szanse na wygraną. Losowania szczęśliwych kodów odbędą się w dniach 22 lipca, 12 sierpnia i 2 września 2013, a ich wyniki i pełny regulamin promocji znajduje się w kinach Cinema City oraz na stronach www.cinema-city.pl i www.smolar.pl.

 

Łącznie w trzech losowaniach (22 lipca, 12 sierpnia i 2 września) na Uczestników loterii czeka aż 261 nagród: 3 samochody Škoda Octavia, 4 skutery Zipp, 10 konsol Play Station 3, 20 telewizorów TLC, 9 telewizorów LED, 15 kuchenek mikrofalowych Whirlpool, 100 zegarków Esprit oraz 100 gier LEGO Władca Pierścieni.

 

A to jeszcze nie koniec letnich promocji... Przez całe wakacje, w każdy wtorek we wszystkich kinach Cinema City oraz IMAX czekają 'Wtorkowe Niespodzianki'! Widzowie, którzy postanowią wybrać się do kina we wtorek otrzymają w prezencie od Cinema City dodatkowe rabaty i unikalne oferty! W każdy wtorek od godziny 9:00 będzie można na stronie www.cinema-city.pl zobaczyć jaką tym razem promocją zaskoczy Cinema City wtorkowych kinomanów!

 

Partnerem 'Loterii Cinema City' są: Škoda, TCL, Coca-Cola, Whirlpool, Esprit, Visa oraz Play Station.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.