PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Cinema City zaprasza na niezapomnianą podróż „Przed północą"

Połącz przyjemne z pożytecznym! Już od 28 czerwca rusza konkurs Cinema City, w którym do wygrania są aż 3 dwuosobowe wycieczki do Grecji. Przekonaj się na własne oczy, jak cudowna potrafi być Grecja „Przed Północą" i weź udział w konkursie!

 

Żeby wygrać wycieczkę do Grecji wystarczy wybrać się do kina Cinema City, kupić bilet na komedię romantyczną „Przed północą", do 12 lipca zarejestrować bilet na stronie www.przedpolnoca.pl/konkurs/ oraz wcielić się w scenarzystę i dopisać zakończenie miłosnej historii głównych bohaterów. I już! Trzy dwuosobowe wycieczki do słonecznej Grecji czekają! Konkurs rozpocznie się 28 czerwca i potrwa do 12 lipca. Regulamin dostępny jest na stronie www.przedpolnoca.pl/regulamin.

 

„Przed północą" to wzruszająca opowieść o przeciwnościach losu, przeznaczeniu i wielkiej miłości. Bohaterami filmu są Jessy i Celine, którzy po raz pierwszy spotkali się prawie dwadzieścia lat temu przed wschodem słońca w pociągu do Wiednia. Spędzili ze sobą noc, by rozstać się i znów na siebie trafić po dziewięciu latach przed zachodem słońca w Paryżu. Od tamtego czasu minęło kolejnych dziewięć lat. Gdzie są teraz? Czy uczucie, które ich połączyło przetrwało do dziś?

 

Przyjdź do Cinema City i przekonaj się, jak potoczy się ta romantyczna opowieść.

 

Organizatorami konkursu są Cinema City, Itaka oraz dystrybutor filmu „Przed Północą".

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.