PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Przedpremierowe pokazy "Iluzji" w Cinema City

Przedpremierowe pokazy  Iluzji  w Cinema CityNajbliższy weekend, już od 21 do 23 czerwca, upłynie w kinach Cinema City pod znakiem magii, misternie uknutej intrygi i niebywałych sztuczek. Na ekranach zakróluje przedpremierowo "Iluzja". Efektowny thriller udowodni, że "niemożliwe", to tylko kolejne słowo.

 

"Iluzja" rozgrywa się w fascynującym środowisku zawodowych magików. Czterej Jeźdźcy zadziwiają międzynarodową publiczność serią odważnych i oryginalnych napadów rabunkowych, które odbywają się... w trakcie ich przedstawień. Bohaterowie ściągają tym samym na siebie uwagę agentów FBI oraz Interpolu, a także zainteresowanie byłego iluzjonisty, który spróbuje ich zdemaskować. Film Louisa Leterriera – twórcy takich hitów, jak "Człowiek Pies", "Starcie Tytanów" czy "Incredible Hulk" – to miłosny list do tajemniczego świata magii. W rolach głównych występują Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Melanie Laurent, Isla Fisher, Dave Franco, Morgan Freeman oraz Michael Caine.

 

Czterej Jeźdźcy to iluzjoniści jutra. Przyjdź i przekonaj się jako pierwszy w Polsce jak złudne może być to, co wydaje się rzeczywiste.

 

Premiera "Iluzji" zagości na ekranach kin Cinema City w całej Polsce 28 czerwca. Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe już od 21 do 23 czerwca. Bilety na przedpremierowe pokazy są do kupienia na stronie www.cinema-city.p oraz w kasach kin.

 

Więcej informacji na www.cinema-city.pl oraz www.cinemacity.pl

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.