PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Klub Komediowy na scenie Teatru Zagłębia

  • Dodano:
  • Kategoria: Teatr

Sufin i MłynarskiGrudzień w Teatrze Zagłębia rozpocznie się od występu warszawskiego Klubu Komediowego, który pokaże improwizowane spektakle komediowe projektu Nic dwa razy. Przedstawienie powstanie na żywo, bez prób i żadnego scenariusza, nigdy się nie powtórzone – to publiczność zdecyduje o jego przebiegu.

Na scenie wystąpią: Michał Sufin i Bartek Młynarski oraz Kinga Kosik-Burzyńska i Karolina Norkiewicz (którzy na co dzień grają w duetach, np.: Sufin/Młynarski czy Kinga i Nora). Wszystko, co wydarzy się tego wieczoru, będzie przez nich zaimprowizowane – wymyślane na bieżąco, na oczach publiczności, bez ustalonego wcześniej scenariusza czy wymyślonych postaci.

Kinga i Nora"Pewnego razu w..." będzie występem Bartłomieja Młynarskiego i Michała Sufina, którzy będąc sami na scenie nie biorą od nikogo inspiracji i grają kilka postaci na raz. Przez godzinę poprowadzą widzów przez fabułę pełną zwrotów akcji, dusznych miejsc z amerykańskiej prowincji, postaci zwichrowanych i wykreślonych z dramatów Arthura Millera.

Kinga & Nora zagrają bez przygotowanego wcześniej scenariusza, bez przygotowanych postaci – na żywo, "z głowy". Dominować będzie absurd i abstrakcja.

Za muzyczne tło spektaklu odpowiedzialność weźmie Paweł Szamburski, tworzący muzykę dla filmu, teatru, kina niemego, tańca współczesnego i słuchowisk.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.