PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Mannequin Challenge na Patelni

  • Dodano:
  • Kategoria: Teatr

LWT - 02Zbliża się finał "Lata w teatrze" w Teatrze Zagłębia. Przez dwa tygodnie uczestnicy pracowali nad przedstawieniem, które będzie można zobaczyć już w ten weekend. A wcześniej, w ramach akcji promocyjnej, organizatorzy zapraszają do udziału w zabawie Mannequin Challenge.

Mannequin Challenge to akcja, w której grupa osób zastyga w naturalnych pozycjach (np. jedząc, rozmawiając przez telefon) a jedna osoba nagrywa tę scenę. Im więcej osób, tym ciekawsze i efektywniejsze nagranie. W ramach "Lata w teatrze" uczestnicy chcą pobić rekord Manneqiun Challenge – dlatego zapraszają wszystkich na sosnowiecką Patelnię w czwartek o 14:30.

W ramach akcji odbędzie się też malowanie emocji na folii streczowej oraz pokazy tańca. Akcja będzie promowała warsztaty oraz spektakl realizowany w ramach programu "Lato w teatrze" w Teatrze Zagłębia. Podczas dwutygodniowych warsztatów, których ideą jest twórcza zabawa teatrem, uczestnicy samodzielnie stworzą przedstawienie: tekst, scenografię i kostiumy, multimedia. Na starcie znają tylko temat – w tym roku hasłem jest to "koniec" – cała reszta zależy od nich.

Efekty ich pracy będzie można zobaczyć 8 i 9 lipca o 17:00 na scenie Teatru Zagłębia.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.