PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

"PIASKOWNICA" w Old Timers Garage

  • Dodano:
  • Kategoria: Teatr

piaskownica2W najbliższy czwartek i piątek (16-17 grudnia) o godz. 19.00 Old Timers Garage zaprasza na spektakl "Piaskownica". Wystąpią Anna Walkowiak-Sikorska (Miłka) oraz Artur Gotz (Protazek). Przedstawienie wyreżyserował Adam Biernacki, twórcą scenografii jest Adam Grządzie.

 

"Piaskownica" jednego z najlepszych dramaturgów młodego pokolenia, Michała Walczaka, to jeden z najpopularniejszych najnowszych polskich tekstów dramatycznych. Realizowany w kraju i za granicą, w każdym przypadku zebrał entuzjastyczne recenzje. Przejrzysta metaforyka i wspaniałe podchwycenie dziecięcego języka zdobywają "Piaskownicy" przychylność odbiorców w każdym wieku.

 

Piaskownica1

"Piaskownica" to opowieść o dziecięcej dorosłości i dorosłych dziecinadach, o pierwszym zauroczeniu, nauce dzielenia się sobą, miłości, zdradzie i strachu przed dorosłością oraz o podejmowaniu dziecinnie trudnych decyzji. Najciekawszym żywiołem "Piaskownicy" jest potoczysty i dowcipny język, balansujący na granicy dorosłości i dzieciństwa. Spektakl został zrealizowany przez zdolnych twórców młodego pokolenia: aktorski duet, Annę Walkowiak-Sikorską i Artur Gotza, oraz reżysera Adama Biernackiego - kompozytora katowickiego hejnału!

 

Niezwykłe jest także miejsce premiery: Old Timers Garage, klub pełen koncertów, spotkań muzycznych, występów teatralnych, wystaw, performance'ów oraz stylowych, zabytkowych samochodów. Wśród błyszczących karoserii cadillaców tytułowa piaskownica nabiera nowego znaczenia.

 

Spektakl skierowany jest do widzów powyżej 15 roku życia. Szczegóły na oficjalnej stronie Old Timers Garage.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.