PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

KATOWICE W OBIEKTYWIE

  • Dodano:
  • Kategoria: Wystawy

zpaf

 

 

 

60 najwyżej ocenionych przez internautów prac zgłoszonych do konkursu fotograficznego "Katowice w obiektywie" będzie można obejrzeć w grudniu, na wystawie w Galerii Katowice, mieszczącej się w siedzibie Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski.


Sukcesywne przemiany przestrzeni miejskiej dzisiejszych Katowic stały się inspiracją do ogłoszenia konkursu, w którym uczestnicy zachęcani byli do nowego spojrzenia na miasto. Za cel bowiem obrano sobie przełamanie stereotypowego postrzegania miasta i zachęcenie do odkrywania uroków górnośląskiej stolicy.


Wyróżnione prace będzie można podziwiać przez cały grudzień w przy ul. św. Jana 10 (3 piętro), od wtorku do piątku w godzinach od 12.00 do 18.00. Wernisaż wystawy odbędzie się 1 grudnia o godzinie 18.30.


12 najciekawszych zdjęć prezentowanych na wystawie, wybranych przez komisję konkursową, znajdzie się także na kartach kalendarza na 2011 rok.


Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Katowice we współpracy ze Związkiem Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski.


źródło: UM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.