PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Kreatywne ferie z Empikiem. Warsztaty dla dzieci

Katowice ferie JPGWłaśnie rozpoczęły się ferie zimowe – przed dziećmi dwa tygodnie odpoczynku od szkoły. Ten zimowy, wolny czas warto spędzić w kreatywny sposób. Ferie z Empikiem pomogą najmłodszym choć na chwilę stać się prawdziwymi artystami. Podczas zimowych warsztatów, które rozpoczną się już dzisiaj, będą mieli okazję poznać tajniki decoupage oraz własnoręcznie stworzyć swój pierwszy pejzaż. Zajęcia będą odbywały się do 29 stycznia w salonie Empik Silesia w Katowicach.

Zimowe warsztaty będą okazją, żeby odkryć w sobie twórczy potencjał i zdobyć nowe umiejętności. Tegoroczny program na ferie jest bowiem niezwykle bogaty. Dzięki spotkaniom z doświadczonymi specjalistami od technik DIY (Do It Yourself) najmłodsi będą mieli szansę na stworzenie własnej kolekcji zwierzątek, wykonanie maski karnawałowej czy bransoletki przyjaźni. Zajęcia poprzez nieskrępowaną zabawę pozwolą na oderwanie się od codzienności i przeniesienie się do świata artystów.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.