PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Promocja produktów kulturowych Województwa Śląskiego

Stowarzyszenie Inicjatywa, 21 grudnia, zaprasza na konferencję Promocja produktów kulturowych Województwa Śląskiego, która będzie podsumowaniem Programu Promocji Produktów Kulturowych Województwa Śląskiego.

 

Okazją do jej organizacji jest zamkniecie projektu pt. "Program Promocji Produktów Kulturowych Województwa Śląskiego", który dotyczył badania życia kulturalnego naszego regionu.


  • W pierwszej części konferencji zaprezentowane zostaną wyniki prowadzonych przez Stowarzyszenie Inicjatywa badań mieszkańców i sektora kultury województwa śląskiego.
  • W drugiej części przedstawione zostaną dobre praktyki w zakresie zarządzania produktami kulturowymi.
  • Trzecia cześć dotyczyć będzie perspektyw rozwoju kultury w naszym województwie.

 

W konferencji udział wezmą przedstawiciele instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność w sferze kultury w naszym regionie.


Rozpoczęcie konferencji - 21 grudnia, o godzinie 09:00, w Auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Jordana 18. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja uczestnictwa poprzez stronę www.produktykulturowe.pl (tam dostępny jest także szczegółowy program konferencji).


Udział w konferencji jest bezpłatny, niemniej jednak liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona.

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.