PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Dyskryminacja płci na rynku pracy

DyskryminacjaKatedra Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu podsumowującym międzynarodowy projekt "Dyskryminacja płci na rynku pracy".

 

Współpracujący w ramach projektu międzynarodowy zespół, w którego skład wchodzą podmioty z pięciu europejskich krajów, koncentrował się na zagadnieniach związanych z poprawą sytuacji kobiet na rynku pracy. Istotą wspólnego przedsięwzięcia jest podwyższanie świadomości społecznej w tym zakresie, a w szczególności promowanie dobrych praktyk związanych z pracą kobiet zatrudnianych w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz zmiana nastawienia podmiotów tego sektora wobec kwestii zatrudniania kobiet.

 

Spotkanie podsumowujące odbędzie się 7 grudnia br. (wtorek) w godz. 10.00 - 11.30 w auli A (budynek A) Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (dawna Akademia Ekonomiczna), ul. Bogucicka 3. Udział w spotkaniu nie wiąże się z koniecznością poniesienia jakichkolwiek kosztów ze strony jego uczestników.

 

Koordynator Projektu - Borys Budka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

źródło: UM

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.