PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

"Moje podróże małe i duże" – konkurs fotograficzny

  • Dodano:
  • Kategoria: Inne

Konkurs MPMiD2017 - plakatUtrwalenie w fotografii piękna podróżowania i poznawania świata, prezentowanie różnorodnych osiągnięć twórczych w szeroko rozumianej tematyce podróży, popularyzacja fotografii podróżniczej, gromadzenie najciekawszych fotografii o tematyce podróżniczej – to główne cele, które przyświecają Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Suszcu, organizatorowi kolejnej edycji Konkursu Fotografii Podróżniczej i Turystycznej "Moje podróże małe i duże".

Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszystkie osoby, które ukończyły 16 lat. Przedmiotem fotografii mogą być krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca, które uczestnicy konkursu podziwiali lub odwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie. Zestawy wielozdjęciowe będą traktowane jako jedna praca pod warunkiem, że stanowić będą jednolitą kompozycję i zostanie to wyraźnie zaznaczone w karcie zgłoszenia.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W I etapie uczestnicy przesyłają fotografie na konkurs w formie elektronicznej. Dopiero w II etapie zakwalifikowane do wystawy i ostatecznej oceny fotografie uczestnicy przesyłają w formie papierowej.

Kartę zgłoszenia należy sporządzić w formie pisemnej i przesłać ją na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, 43-267 Suszec ul. Ogrodowa 22.

Powołane przez organizatora jury nagrodzi najlepszych fotografów nagrodami pieniężnymi:

I nagroda – o wartości 1000 zł, II nagroda – o wartości 700 zł, III nagroda – o wartości 500 zł.

Terminy konkursu:

• Termin przesyłania prac - do 10 września 2017 r.
• Termin ogłoszenia wyników I etapu – do 25 września 2017 r.
• Termin nadsyłania zdjęć dla uczestników II etapu – do 15 października 2017 r.
• Termin ogłoszenia wyników II etapu – do 30 października 2017 r.
• Termin wystawy w GOK w Suszcu – 4 listopada 2017 r.

Szczegółowy regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony: www.kulturasuszec.pl/newsy/konkurs-fotograficzny-pl.html.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela jego komisarz: Joanna Musiolik, tel. 32-2124491 w.19, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.