PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Piotr Machalica i "Mój ulubiony Młynarski..." – rusza Chorzowski Teatr Ogrodowy 2017

Piotr Machalica koncet fot. kasia chmuraW najbliższą niedzielę na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury wystąpi Piotr Machalica z recitalem "Mój ulubiony Młynarski na dwie gitary, trąbkę i akordeonik", który po raz pierwszy zaprezentowany został kilka tygodni temu w Warszawie. Teraz, po raz pierwszy, zaprezentowany zostanie na Górnym Śląsku. Górnośląska premiera będzie zarazem otwarciem jedenastej edycji Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Początek o godzinie 19:00.

Recital "Mój ulubiony Młynarski" to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który piosenki Wojciecha Młynarskiego śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu znajdą się m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", czy "Moje ulubione drzewo".

Pełny program Chorzowskiego Teatru Ogrodowego 2017 (.pdf)

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.