PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Jezus też miał długie włosy...

Katowicka "Kultowa" (pl. Miarki 6) zaprasza 22 grudnia na koncert o - na pierwszy rzut oka - prowokacyjnie brzmiącym tytule: "JEZUS TEŻ MIAŁ DŁUGIE WŁOSY - czyli święta na rockowo". Nie ma tu jednak żadnej prowokacji (Obrońcy Krzyża mogą zatem spędzić noc we własnym mieszkaniu).

 

KultowaW koncercie wezmą udział trzy zespoły wykonywujące muzykę rockową: Ad Hock, Black Point oraz Masticate.

 

Ad Hoc to zespół pochodzący z Rudy Śląskiej i Katowic, grający szeroko pojętego rocka w różnych jego odmianach. Trudno ich "zaszufladkować", ponieważ nie ograniczają się wyłącznie do jednego tylko schematu. Zaistnieli dwa lata temu, w grudniu 2008 roku, a swój pierwszy debiutancki koncert mieli w maju następnego roku.

 

Black Point jest natomiast zespołem, który powstał bardzo niedawno, bo dopiero w 2009 roku. Specjalizuje się w muzyce typu hard rock.


Dla miłośników tego typu muzyki będzie to bardzo ciekawy koncert...

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.