PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

CZŁOWIEK TOUR 2010

12 grudnia zespół AKURAT, który kończy swoją trasę koncertową rozpoczętą 8 października, zagra w Katowicach w MegaClub o godz. 20.00.

 

AkuratZespół promuje swoją najnowszą płytę pt. CZŁOWIEK, ale na koncertach nie brakuje także przebojów z poprzednich wydawnictw.

 

Wojciech YELLOW Żółty (wokal i gitara) - Jest to trasa promująca płytę CZŁOWIEK. Nie wyobrażamy sobie jednak sytuacji, gdy na koncercie nie gramy utworów, które przez wszystkie lata działalności AKURAT stały się przebojami i których ludzie chcą słuchać.

 

AKURAT przygotował na CZŁOWIEK TOUR 2010 mieszankę energetycznych przebojów.
Piotr Wróbel (wokal i gitara) - Starzejemy się, więc w naszej twórczości pojawiają się utwory spokojniejsze, bardziej stonowane, ale nasze serca chyba zawsze będą bić w rytmie tej mieszanki, którą często się nas definiuje, czyli reggae, rocka i ska. I to utwory czerpiące właśnie z tych energetycznych i żywych gatunków będą wypełniały nasze jesienne koncerty. Chcemy walczyć z melancholią, która niechybnie pojawi się lada dzień, wraz z jesienią.

 

Płyta CZŁOWIEK ukazała się w czerwcu nakładem wydawnictwa Mystic Production . Po wakacjach wypełnionych koncertami plenerowymi AKURAT postanowił odwiedzić kilkanaście klubów w całej Polsce.Teraz czas na Katowice.

 

fot. oficjalna strona Zespołu: www.akurat.pl

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.