PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Trzecia Inwazja Sztukmistrzów

  • Dodano:
  • Kategoria: Imprezy

Fliegendes TrapezNa jeden dzień w centrum Katowic stanie cyrkowe miasteczko. Artyści z Polski i Europy będą przedstawiać swoje umiejętności na dwóch scenach oraz na samym placu. Akrobaci, żonglerzy, tancerze ognia, iluzjoniści i artyści uliczni i inni artyści cyrkowi 6 lipca opanują katowicki Rynek. Nic w tym dziwnego – kolejna edycja Inwazji Sztukmistrzów przed nami. Wśród zaproszonych gości znajdzie się niemiecka grupa Omnivolant oraz włoski duet La Sbrindola.

Katowice odwiedzi również w tym dniu kolektyw LŁ ze spektaklem "Spektrum". Pojawi się także artysta ukrywający się pod pseudonimem Just Edi. Dodatkowo wystąpią m.in.: Kreators, Śpiewające Trampki, Krystian Minda i Rympau Duo.

Artyści ekstremalni, fireshow, nowy cyrk (nie ma nic wspólnego z tresurą zwierząt!), akrobatyka, żonglerka, iluzja, warsztaty cyrkowe... to podczas 3 Inwazji Sztukmistrzów.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.