PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

P Money, Metroplane, TenTyp Mes i Łąki Łan zamykają lineup IV edycji SnowFest Festival 2017

  • Dodano:
  • Kategoria: Imprezy

SnowFest2017 KVTrzecie, a zarazem ostatnie ogłoszenie nadchodzącej edycji SnowFest Festival, zamyka muzyczną część programu wydarzenia. P Money, Ten Typ Mes i Łąki Łan a także Metroplane ze swoim pierwszym występem w Polsce, dołączają do grona artystów, którzy rozgrzewać będą entuzjastów muzyki i sportów zimowych w Szczyrku.

Dotychczas potwierdzono udział zespołów i artystów nurtów muzyki elektronicznej i hip-hop'owej, w tym wywodzący się z Australii Pendulum (DJ-set) razem z MC VERSE na wokalu. Brytyjczycy z Nero wraz z wokalistką Alaną Watson. Energetyczny Nu:Tone i MC Wrec jako reprezentanci świątyni drum&bass'owych brzmień, a także A.Skillz reprezentujący brytyjską scenę breakbeat, hip-hop i new-funk. Oprócz tego na trzech muzycznych scenach zobaczymy polskich artystów i wykonawców, w tym m.in. JÓGA, Rosalie., Novika & Mr. Lex, Last Robots, Ros, BC, Squal, Nowosad, Biernaski, Ginee i Benito.

W dniu dzisiejszym do składu dołączają raper P Money, londyńczyk, czołowy przedstawiciel brytyjskiej sceny grime, który z finezją łaczy klasyczny grime z dubstep'em. Ten dobrze zapowiadający się artysta PMoneyMetroplane 1przyjedzie z materiałem z wydanego pod koniec 2016 r. albumu dla wytwórni Rinse, na którym wystąpili gościnnie tacy artyści jak Wiley, Stormzy czy JME.

P Money bez wątpienia sprosta oczekiwaniom miłośników hip – hopu, a pomoże mu w tym Ten Typ Mes, jeden z najoryginalniejszych i najbardziej utalentowanych polskich raperów, a także grupa Łąki Łan.

Do oryginalnego składu sceny T-Mobile Electronic Beats dołącza natomiast duet Metroplane, duet DJ'i i producentów, który tworzą Alex Metric i Aeroplane. Ich back 2 back będzie pierwszym występem Metroplane w Polsce.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.