PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Muzyczny spektakl dla dzieci z Marcinem Wyrostkiem

  • Dodano:
  • Kategoria: Imprezy

Karnawal SuperbohaterowNa pożegnanie ferii zimowych, 29 stycznia, Katowice Miasto Ogrodów zaprasza rodziców wraz z dziećmi na karnawałowy spektakl muzyczny "Karnawał SuperBohaterów", którego gościem specjalnym będzie akordeonista Marcin Wyrostek i jego zespół Coloriage. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat, stąd też nie zabraknie także wspólnej zabawy m.in. przy muzyce ze znanych bajek. Zapowiadana jest również sceniczna parada, bitwa muzyczna, konkurs i wspólne tańce.

"SuperWirtuozi: zaginiony gwiazdozbiór" to serial teatralny stworzony przez dyrygenta Macieja Cisowskiego. Prezentuje najbardziej wartościowe zjawiska muzyczne w formie muzycznego spektaklu włączającego dzieci do wspólnej zabawy.

O Marcinie Wyrostku zrobiło się głośno, gdy w 2009 roku zwyciężył w jednym z telewizyjnych talent show. Zachwycił wtedy swoją brawurową grą na akordeonie. Jest absolwentem, a teraz także wykładowcą Akademii Muzycznej w Katowicach. Wszystkie jego trzy płyty, łącznie z najnowszą ("For Alice") pokryły się platyną.

• Spektakl muzyczny "Karnawał SuperBohaterów" z Marcinem Wyrostkiem;
• 29 stycznia, godz. 10:00, Sala koncertowa Miasta Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego);

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.