PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Ruszyła rekrutacja zespołów do 37. Rawa Blues Festival

  • Dodano:
  • Kategoria: Imprezy

Jeszcze mamy w pamięci koncerty gwiazd tegorocznej Rawy Blues, a organizatorzy już zaczęli przygotowania do kolejnej edycji. Pierwszy krok to oczywiście rekrutacja. Jak co roku, wykonawcy grający szeroko rozumianego bluesa mogą nadsyłać swoje materiały promocyjne, spośród których Rada Artystyczna Festiwalu wybierze wykonawców na Dużą i Małą Scenę.

W ubiegłym roku Irek Dudek i Rawa Blues otrzymali ponad 80 zgłoszeń, nie tylko z Polski. Szwajcarsko-polski duet Joe Colombo & Kasia Skoczek, Hot Tamales, Krzysztof Głuch Oscillate oraz Cheap Tobacco – to artyści, którzy zostali zaproszeni do występu na Dużej Scenie w ubiegłym roku. Ale i występ na Małej Scenie w dniu wydarzenia również może stać się trampoliną do zagrania podczas głównego koncertu Festiwalu. Jest więc o co walczyć.

Uwaga! Zmieniono datę zakończenia daty przyjmowania zgłoszeń! Na materiały (nagrania + krótkie bio) organizatorzy czekają do 31 marca 2017 r. Można przesyłać je również w tradycyjnej formie na adres: Rawa Blues Ireneusz Dudek, skr. poczt. 21, 43-384 Jaworze lub drogą elektroniczną poprzez oficjalny serwis internetowy Festiwalu RawaBlues.com.

Przyszłoroczna edycja Rawa Blues Festival odbędzie się w dniach 28 - 30 września 2017 r. Podobnie jak podczas tegorocznej edycji, koncerty rozpoczną się warsztatami w sali kameralnej NOSPR-u (28 i 29 września), a główne koncerty odbędą się 29 września w NOSPR-ze i 30 września w Spodku.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.