PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Urodziny Agory Bytom

  • Dodano:
  • Autor: /zapowiedź nadesłana/
  • Kategoria: Imprezy

AB imprezaAgora Bytom istnieje już 6 lat. Z tej okazji na terenie multigalerii odbędą się huczne urodziny, które potrwają aż dwa dni – 19 i 20 listopada. Na scenie pojawi się plejada gwiazd z Cleo, Sławomirem, Kasią Grzesiek i Filipem Rychcikiem na czele.

19 i 20 listopada to daty największej imprezy urodzinowej w Bytomiu. W sobotę na scenie Agory Bytom wystąpią Kasia Grzesiek (o godzinie 17.30) i Cleo (18.30). Z kolei w niedzielę koncert dadzą Filip Rychcik (17.00) i Sławomir (18.00).

- Chcemy, aby nasze urodziny zostały zapamiętane jako jedyne w swoim rodzaju i by dodały energii miastu. Dlatego zaprosiliśmy wyjątkowe gwiazdy i zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Pragniemy w ten sposób podziękować bytomianom i mieszkańcom regionu za wspólne sześć lat – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Koncerty gwiazd to tylko część urodzinowych atrakcji. Świętowanie rozpocznie się już o godzinie 12.00. Nie zabraknie dekorowania babeczek, warsztatów tanecznych, pokazów makijażu, sztuk walki, jogi, sztangi czy szermierki. Kolorowy występ dadzą też mażoretki. Najmłodsi zostaną zaproszeni na kreatywne zajęcia w ramach Klubu Odkrywców (między innymi malowanie na folii), a także do udziału w mistrzostwach w strzelaniu NERF. Na uwagę zasługiwać będzie pokaz Krzysztofa Drabika - najbardziej znanego barmana w Polsce, wielokrotnego Mistrza Polski i Europy w żonglowaniu butelkami.

Punktem kulminacyjnym każdej imprezy urodzinowej jest oczywiście wyjątkowy tort – w tym roku cukiernicy udekorują go na oczach gości. Nie zabraknie również prezentów.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.