PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Moda na odblaski

  • Dodano:
  • Kategoria: Imprezy

OdblaskiWydział Ruchu Drogowego KWP w Katowicach, wspólnie z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w dniu 9 grudnia 2010 roku w Hali Widowiskowej "Spodek" w Katowicach organizuje imprezę pod nazwą "Moda na odblaski". Projekt ten poświęcony jest ukazaniu zalet stosowania i używania elementów odblaskowych oraz wpływu tych elementów na bezpieczeństwo pieszych na drodze.

 

Projekt "Moda na odblaski" podzielony jest na dwa etapy . Pierwszy przeznaczony jest dla dzieci i rozpoczyna się o godzinie 12.30, a kończy o 15.00. Na drugą część imprezy zapraszamy widzów dorosłych. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 19.00, a zakończenie o 21.45. W programie dla dzieci przewidziano pokaz mody z wykorzystaniem elementów odblaskowych na ubiorze. Spotkanie z młodzieżą uświetni występ Rafała "Tito", Wesołej Ferajny Berniego i Pana JAPY. Dla dorosłych przygotowano także pokaz mody, a na zakończenie wystąpi Jerzy Kryszak i zespół De Mono.

 

Wstęp na imprezę rozpoczynającą sie o 12.30 jest bezpłatny, jednak dzieci mogą w niej uczestniczyć tylko w grupach zorganizowanych z opiekunami i po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu do Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Katowicach (tel. 32 2001170, fax 32 2001121/2001143, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). Zgłoszenie powinno zawierać: ilość dzieci, dane opiekunów i ich numery kontaktowe, określenie środka transportu (komunikacja publiczna lub wynajęty autobus). Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest obowiązek przygotowania przez dzieci transparentu, plakatu, hasła lub banera propagującego używanie elementów odblaskowych wpływających na poprawę bezpieczeństwa pieszych na drodze. Ponadto obowiązkowe jest wyposażenie każdego dziecka w identyfikator zawierający: imię i nazwisko, nazwę szkoły/placówki oświatowej oraz dane opiekuna i jego numer telefonu.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.