PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Śmierć i umieranie jako droga do życia

27.04.CKK_zaproszenie_wykad_mierc_i_umieranieOd października ub. r. w Centrum Kultury Katowice realizowany jest projekt pod nazwą Zrównoważony Rozwój Osobisty. CKK i Stowarzyszenie Eudaimonia, proponują cykl wykładów i warsztatów poświęconych rozwojowi osobistemu rozumianemu jako głębokie poznawanie siebie i osiąganie coraz większej równowagi wewnętrznej.

 

Cykl jest pomyślany jako propozycja integrująca aspekty filozoficzne i psychologiczne, a więc odwołująca się zarówno do intelektu, jak i do emocji.

 

 

Najbliższe spotkanie z cyklu odbędzie się 27 kwietnia (sala 411, godz. 17.00) i poprowadzi je dr Mirosław Piróg. Tematem będzie "Śmierć i umieranie jako droga do życia".

 

Mirosław Piróg jest pracownikiem naukowym Instytutu Filozofii Uniwersytetu Śląskiego. Od ponad 20 lat zajmuje się psychologią głębi Carla Gustava Junga, a zwłaszcza problematyką symbolu i doświadczenia religijnego. Prowadzi wykłady i seminaria ukazujące powiązania pomiędzy współczesną nauką a starożytnymi tradycjami mądrościowymi.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.