PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Kopiuj / Wklej

nabor-do-wystawyDo 6 maja trwa nabór prac na wystawę "Kopiuj / Wklej", która odbędzie się w ramach 8. edycji Festiwalu Filmów Niezależnych kilOFF w Katowicach. Organizatorem wystawy jest Galeria Negatyw.

 

Celem wystawy jest zaprezentowanie artystycznej interpretacji hasła "Kopiuj / Wklej" w odniesieniu do takich zagadnień, jak prawa autorskie, własność intelektualna, piractwo, ochrona danych, ACTA. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie prac odnoszących się do tytułowego zagadnienia, będącego jednocześnie hasłem festiwalu. Nabór prowadzony jest w trybie konkursowym, a jego jedynym kryterium jest wysoki poziom artystyczny.

 

 

Formuła jest w pełni otwarta, rozpatrywane będą wszystkie zgłoszenia niezależnie od miejsca zamieszkania, doświadczenia artystycznego czy techniki pracy. Zależy nam na stworzeniu ekspozycji łączącej wiele dyscyplin sztuki, dopuszczalne są wszelkie możliwości artystycznej wypowiedzi: rysunek, malarstwo, rzeźba, grafika, fotografia, projektowanie graficzne, multimedia, video, audio, performance, formy teatralne, muzyczne oraz wszelkie inne. Chcemy - poprzez różnorodność form i treści - pokazać wiele kreatywnych interpretacji hasła przewodniego. Jedynym ograniczeniem niech pozostanie wyobraźnia twórcy!

 

Propozycje projektów należy zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 19.05.2012r. w Galerii Negatyw (Katowice, Scena Gugalander, ul. Jagiellońska 17a).

 

Aktualne informacje dotyczące wystawy: www.facebook.com/galerianegatyw

/informacja nadesłana/

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.