PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Samochodowe kino letnie w Rybniku

  • Dodano:
  • Autor: /źródło: infoWire.pl/
  • Kategoria: Film

samochodowe kino letnie rybnikProdukcje filmowe z Polski i ze świata oglądać będzie można w sierpniu na parkingu Galerii Śląskiej w Rybniku. Odbędą się tam bowiem cykliczne spotkania w ramach "Samochodowego kina letniego". Pierwszy bezpłatny seans rozpocznie się w najbliższy piątek.

W każdy piątek sierpnia na specjalnym ekranie o powierzchni około 140 m2 wyświetlone zostaną światowe i polskie produkcje filmowe. Dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej. Niezmotoryzowani kinomaniacy również będą mogli wziąć udział w spotkaniach. Specjalnie dla nich przygotowane będą strefy z leżakami.

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć amerykańską komedię "Praktykant", nagradzane i nominowane do Oscara argentyńskie "Dzikie historie" czy polską „Słabą płeć?".

Pierwsze spotkanie w ramach "Samochodowego kina letniego" odbędzie się w najbliższy piątek, 4 sierpnia o godzinie 21.30. Udział w pokazach filmowych jest bezpłatny.

Kolejne spotkania odbędą się 11, 18 i 25 sierpnia.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.