PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

RePeFeNe 2012

  • Dodano:
  • Kategoria: Film
RePeFeNe2012-_logoTegoroczna XI edycja Rybnickich Prezentacji Filmu Niezależnego "REPEFENE" odbędzie się w dniach 14-16 września 2012 r. tradycyjnie w Domu Kultury Chwałowice w Rybniku. Aktualnie trwa nabór filmów do konkursu głównego (fabuła, dokument, eksperyment) i po raz pierwszy do konkursu dodatkowego - internetowego na najlepszy teledysk.

 

Konkurs główny skierowany jest do filmowców nieprofesjonalnych, którzy przyślą film - wraz z kartą zgłoszenia - do 20 sierpnia 2012 r. Ilość i tematyka zgłaszanych filmów w kategoriach: fabuła, dokument i eksperyment jest dowolna. Czas trwania filmu nie może przekroczyć 20 minut.

 

Filmy zakwalifikowane do konkursu głównego oceniać będzie profesjonalne jury podczas prezentacji w dniu 15 września 2012 r. W każdej kategorii zostanie wybrany najlepszy film, a spośród nich jury wybierze film, który otrzyma nagrodę Grand Prix.

 

Filmy należy przesyłać na adres:
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
44-206 Rybnik, ul 1 Maja 91B

 

Od tego roku uruchomiony zostanie Konkurs dodatkowy, który dotyczy nieprofesjonalnych teledysków. Twórcy chcący zgłosić swój film, muszą umieścić go na YouTube i przesłać podpisaną kartę zgłoszenia na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Termin zgłoszeń teledysków mija 11 sierpnia 2012 r. Zakwalifikowane do konkursu filmy będą umieszczone na kanale YouTube do prezentacji RePeFeNe: www.youtube.com/user/repefene. Tam, od 13 sierpnia do 10 września, będzie trwało głosowanie internautów na najlepszy teledysk. Czas trwania filmu: do 5 minut.

 

Szczegółowe informacje o RePeFeNe na stronie: www.repefene.pl

Koordynator RePeFeNe:

Mirosław Ropiak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.dkchwalowice.pl
tel. 694-432-676
www.kfn.org.pl

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.