PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Uroczy kosmita i szkolna wojna

THE DUFFW tym roku kwiecień pełen będzie niesamowitych zwrotów akcji, fantastycznego humoru i przygód! Cinema City zaprasza na historię Dom, a także licealny pojedynek charakterów niczym Mean Girls w nowym „nastoletnim" hicie The Duff. Specjalne przedpremierowe pokazy produkcji odbędą się wkrótce w kinach sieci.

Wszyscy fani komedii i dobrego kina uwielbiają animacje, a szczególnie te tworzone przez najlepsze studia na świecie. DreamWorks znane jest ze swojej dokładnej, ale charakterystycznej cukierkowej „kreski". Nie inaczej jest w przypadku filmu Dom. Cinema City zaprasza na specjalne przedpremierowe pokazy kolorowej i zabawnej historii o przesympatycznym „obcym", który już 6 i 7 kwietnia poszuka nowego domu... na naszej planecie! Próbując uciec przed swoimi pobratymcami kosmita Och zatrzyma się na Ziemi – na szczęście „bliskie spotkanie trzeciego stopnia" odbędzie z odważną i rozgadaną Tip.

Przebojowy duet to jednak nie jedyna propozycja na specjalnych pokazach! Na srebrnym ekranie już 9 kwietnia wtórować im będzie Bianca i Wesley, którzy spróbują obalić szkolny system „znakowania" nastolatków w produkcji The Duff. Koniec z księżniczkami, psiapsiółamii nerdami! Czas, aby na licealną scenę gwiazd wkroczyła ta brzydka i gruba.

Dwie różne historie i dwa różne duety. Obie produkcje pełne energii i świetnego humoru zachwycą wszystkich kinomaniaków. Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy filmu Dom we wszystkich, a The Duff w wybranych kinach sieci.

Pokazy przedpremierowe filmu Dom odbędą się 6 i 7 kwietnia we wszystkich kinach Cinema City. Szczegóły na stronie http://cinema-city.pl/przedpremiera_dom

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.