PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Rusza przedsprzedaż biletów do kin IMAX na najnowszy film Clinta Eastwooda

Snajper plakatTwórca takich hitów jak Gran Torino i Za wszelką cenę wraca w wielkim stylu w opowieści o wojnie i jej konsekwencjach. Clint Eastwood, laureat czterech Oskarów, za swój najnowszy film Snajper jest nominowany do nagród Akademii po raz kolejny. Tym razem jego produkcja zostanie pokazana w zupełnie nowej odsłonie – na największych kinowych ekranach IMAX.

Od 20 lutego w kinach IMAX widzowie zmierzą się z najmroczniejszą wojskową historią od czasów Helikoptera w ogniu i Kompanii Braci. Nominowany do sześciu Oskarów film Snajper to elektryzująca historia człowieka, który przez swoje niesamowite umiejętności i oddanie, poświęcił własną psychikę i spokój ducha na rzecz żołnierskiego życia. W nowej produkcji Clinta Eastwooda (Gran Torino), odgrywający główną rolę Bradley Cooper (American Hustle) zmierzy się z bardzo trudnym zadaniem aktorskim.

Grana przez niego postać Chrisa Kyle'a to esencja obrazu wojennego paradoksu. Najlepszy wśród swoich kolegów (Komando Foki – oddział specjalny) snajper doczekał się wielu odznaczeń i zapracował na mnóstwo pochwał. Uratował setki ludzkich żyć na polu walki dzięki swoim niesamowitym umiejętnościom strzeleckim. Potrafił z odległości prawie 2 km przewidzieć atak czy próbę zasadzki na amerykańskie oddziały i pozostając niewidzialnym likwidować zagrożenie. Niestety wojenne wspomnienia przylepiały się do jego psychiki niczym rzep. W kinach IMAX dzięki nieskazitelnie czystej jakości obrazu i dźwięku, kinomaniacy przeniosą się bezpośrednio do wszystkich misji snajpera, gdzie wstrzymają oddech przed każdym wystrzałem.

Kina IMAX uruchamiają specjalną przedsprzedaż biletów już 14 lutego.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.