PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Przedpremierowe pokazy "Pięćdziesięciu Twarzy Greya" już po północy, z czwartku na piątek 13 lutego

50 Twarzy Greya plakat13 lutego w kinach Cinema City rusza najbardziej elektryzująca premiera tego roku. 50 Twarzy Greya to długo oczekiwana adaptacja głośnego bestsellera E.L. James. Cinema City z tej okazji w wybranych kinach w całej Polsce przygotowało specjalne pokazy przedpremierowe w nocy z czwartku na piątek - 13 lutego, o godz. 0:01!

Cinema City zaprasza 13 lutego tuż po północy na niezwykłe wydarzenie związane z premierą filmu Pięćdziesiąt Twarzy Greya. Panie będą mogły „umówić" się na spotkanie w 4 oczy z hipnotyzującym Christianem Greyem jako pierwsze w Polsce na specjalnych, nocnych pokazach przedpremierowych.

Premiera ekranizacji słynnej powieści erotycznej to wielkie wydarzenie w świecie kina. Najpierw fanki powieści i krytycy czekali na zwiastun, a także ogłoszenie daty premiery – teraz wiadomości o pierwszych seansach powodują u wszystkich kinomaniaczek szybsze bicie serca i drżenie rąk. Film został bardzo skrupulatnie przygotowany i można spodziewać się po nim nie tylko zmysłowych, ale też odważnych scen znanych z książki. Dodatkowa atrakcją jest fakt, że rola główna przez długi czas nie była obsadzona. Zrezygnowali z niej tacy przystojniacy jak Colin Farrell (Pamięć Absolutna) czy Charlie Hunnam (Synowie Anarchii). Ostatecznie w Christiana Greya wcielił się Irlandczyk znany z brytyjskiego serialu kryminalnego Upadek – Jamie Dornan. 13 lutego będzie nie tylko najgorętszą, ale na pewno najbardziej popularną premierą tego roku – dlatego sieć kin Cinema City przygotowało dodatkowy przedpremierowy pokaz, tuż po północy z czwartku na piątek. Warto zaopatrzyć się w bilety na ten wieczór niezwykłych filmowych emocji już teraz!

Pokazy przedpremierowe filmu na Śląsku odbędą się w nocy z 13 na 14 lutego o godzinie 0.01. w:
• Katowice Silesia
• Rybnik
• Gliwice
• Bielsko-Biała
• Częstochowa Jurajska

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.