PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Jak żyć pełnią życia? Seanse "Carte Blanche" z audiodeskrypcją

Carte Blanche plakatCinema City zaprasza wszystkich na niezwykłą komedię Carte Blanche, w której główny bohater zamienia pozornie beznadziejną sytuacją w uśmiech i pozytywne nastawienie. Już 23 stycznia Andrzej Chyra w filmie Carte Blanche będzie "jasnym światłem" dla wielu ludzi, którzy szukają w kinie ukojenia i dużej dawki pozytywnej energii - także w audiodeskrypcji!

Oparty na faktach film Carte Blanche to instrukcja przeżycia w szarej i problematycznej rzeczywistości. Produkcja wypełniona świetnym humorem i zabawnymi anegdotami głównego bohatera podniesie na duchu wszystkich zmęczonych kolejnym miesiącem zimy i pozbawionej kolorów aury. Grany przez Andrzeja Chyrę (Komornik) Kacper to lubiany przez uczniów nauczyciel historii. Niestety w wyniku choroby powoli traci wzrok i – mimo to – postanawia doprowadzić swoją klasę szkolną do matury. W "oszukiwaniu" przełożonych i utrzymaniu posady pomogą mu przyjaciele, a on będzie podtrzymywał ich na duchu. Cinema City zaprasza od 23 stycznia na spotkanie z niesamowitym charakterem i charyzmą w postaci nauczyciela historii w nowym polskim filmie Carte Blanche! Tylko w wybranych kinach sieci film będzie dodatkowo wyświetlany z audiodeskrypcją. Partnerem wydarzenia jest firma VOX Polska, która udostępnia specjalne zestawy. Pakiety audiodeskrypcyjne będą wypożyczane w sieci kin nieodpłatnie.

Pokazy Carte Blanche z audiodeskrypcją na Śląsku odbędą się 23-29 stycznia w Cinema City Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 107 o godzinach: 11:45; 14:00; 16:15; 18:30; 20:45.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.