PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Przedpremierowe pokazy hitu "Szefowie Wrogowie 2"

Szefowie Wrogowie PlakatPierwsza część Szefowie Wrogowie była jedną z najlepszych komedii 2011 roku, w której fenomenalny humor sytuacyjny wzbogacała obłędna obsada. Zwariowana trójka przyjaciół już 26 listopada powróci na ekrany kin Cinema City. Jedyne pokazy przedpremierowe w Polsce zabiorą widzów w niekontrolowaną podróż. Trzymajcie się mocno, bo Szefowie Wrogowie wracają!

26 listopada Cinema City zaprasza na najśmieszniejsze pokazy przedpremierowe w tym roku. Reżyser Sean Anders jeszcze raz zebrał Jasona Batemana, Jasona Sudeikisa i Charlie'ego Daya, aby wrzucić ich w wir przypadkowych, nieoczekiwanych i przezabawnych zdarzeń znanych z pierwszej części. W obsadzie Szefowie Wrogowie 2 plejada gwiazd, a oprócz wymienionej trójki fani komedii zobaczą znowu Jennifer Aniston (Millerowie), Kevina Spacey (House of Cards) i Jamie'ego Foxxa (Niesamowity Spider-Man 2). Do ekipy dołączają natomiast Chris Pine (Star Trek) i Christoph Waltz (Django).

Szefowie Wrogowie 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych komedii tego roku, a Cinema City pokaże tę produkcję przedpremierowo już 26 listopada. To jednak nie wszystko! Na profilu Cinema City Poland na Facebooku czeka specjalny konkurs dla kinomaniaków, w którym można wygrać filmowe gadżety oraz podwójne zaproszenia na film.

Tu już nie chodzi o szefów
Nick, Kurt i Dale powrócą do kin już 26 listopada w Cinema City z jeszcze bardziej zwariowanym pomysłem niż 3 lata temu! Tym razem bohaterowie filmu Szefowie Wrogowie 2 nie będą chcieli przechytrzyć kilku szefów, ale jednego inwestora, który zajdzie im za skórę. Z pomocą starych wrogów spróbują wykonać przekręt "życia" i ukarać człowieka odpowiedzialnego za fiasko ich wspólnego projektu.

Przedpremierowe pokazy filmu Szefowie Wrogowie 2 na Śląsku odbędą się 26 listopada w poniższych kinach Cinema City:
• Katowice Silesia, godz. 19:45
• Bielsko-Biała, godz. 20:15
• Bytom, godz. 20:00
• Częstochowa Wolność, godz. 20:30
• Gliwice, godz. 19:30
• Ruda Śląska, godz. 20:15
• Rybnik, godz. 20:15
• Sosnowiec, godz. 20:20

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.