PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Wspaniały świat lemurów w technologii IMAX®

Lemury 3D screenPo raz pierwszy w Polsce w kinach IMAX® zaprezentowany zostanie film Lemury z Madagaskaru 3D. Specjalnie przygotowany obraz ma przybliżyć ten niezwykły gatunek zarówno młodszym, jak i starszym widzom. Produkcja została w pełni skonstruowana za pomocą kamer i technologii IMAX®, która ukaże ten niesamowity świat zwierząt w zupełnie nowym wymiarze! Zapraszamy do IMAX Katowice Punkt 44, ul. Gliwicka 44 Katowice.

Lemury z Madagaskaru to jeden z najbardziej zaawansowanych filmów przyrodniczych, jaki powstał do tej pory. Nakręcony i zmontowany dzięki technologii IMAX® ukazuje magiczne życie zwierząt na Madagaskarze. Wyspa słynie z wielu wspaniałych gatunków fauny i flory, ale jej podstawowymi mieszkańcami są lemury. Ten gatunek naczelnych jest jednym z najstarszych na świecie i występuje w tak szerokiej gamie tylko na tej jednej wyspie. Reżyser filmu David Douglas to ceniony dokumentalista, który także na planie produkcji korzystał z dobrodziejstw zaawansowanej technologii by móc jak najpełniej pokazać życie tych magicznych stworzeń. Po raz pierwszy między innymi wykorzystano specjalny filmowy balon – jego modyfikacje pozwalały na przenoszenie kamer IMAX® i kręcenie pejzaży z lotu ptaka. Lemury z Madagaskaru to nietypowe widowisko, które poprzez zabawę uczy, a przy okazji zachwyca niesamowitą jakością obrazu i dźwięku. W wersji polskiej narrację do filmu prowadzi sam Wiktor Zborowski! Lemury z Madagaskaru 3D będą rządzić w kinach IMAX® już od 28 listopada!

Pokazy filmu Lemury z Madagaskaru 3D we wszystkich kinach IMAX już od 28 listopada w wersji 3D. Więcej informacji na http://www.cinema-city.pl/imax

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.