PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Długo oczekiwany hit science fiction na największym kinowym ekranie IMAX

Interstellar plakatIMAX® zaprasza na najbardziej niewiarygodną wędrówkę kosmiczną w historii kina. Najnowszy film Christophera Nolana: Interstellar trafi na ekrany 7 listopada, jednak już teraz ruszyła przedsprzedaż biletów. Koniecznie wybierzcie się na to największe od czasów Odysei Kosmicznej widowisko science-fiction!

Minęło dwa lata odkąd mistrz sztuki filmowej Christopher Nolan zakończył trylogię Mrocznego Rycerza. Fani niecierpliwie czekali na wiadomości dotyczące kolejnej jego produkcji i wreszcie obraz Interstellar trafia do kin – na największy „srebrny" ekran IMAX. Film został przygotowany specjalnie pod tę technologię, aby widzowie mogli zachwycać się kunsztem twórcy w pełnej krasie. W kinach IMAX® ruszyła właśnie przedsprzedaż biletów na tę wyjątkową premierę. Bilety możesz kupić na stronie: http://www.cinema-city.pl/Interstellar

Międzygalaktyczna moc wrażeń!
Interstellar to filozoficzno-naukowa podróż do odległej galaktyki, gdzie bohaterowie poszukają ratunku dla ludzkiego gatunku. Reżyser zaangażował najlepsze nazwiska, znane również z opowieści o Batmanie. W rolach głównych m.in: Matthew McConaughey (Detektyw), Anne Hathaway (Mroczny Rycerz Powstaje), Casey Affleck (Gdzie jesteś Amando?), Michael Caine (Mroczny Rycerz) i Jessica Chastain (Wróg numer 1). W kinach IMAX międzygalaktyczna wyprawa nabierze jeszcze większej wyrazistości. Krystalicznie czysty obraz przybliży widzom niezwykłe piękno kosmosu, ale też niebezpieczeństwa związane z podróżą w nieznane. 7 listopada we wszystkich kinach IMAX określenie science-fiction nabierze zupełnie nowego znaczenia!

Krawędź galaktyki
W Interstellar nasza planeta została pozbawiona już wszystkich potrzebnych do życia surowców. Sytuacja jest na tyle kryzysowa, że niezbędne jest przesiedlenie ludzi w inne miejsce w kosmosie. Naukowcy konstruują więc najnowocześniejszy statek kosmiczny, aby dotrzeć nim do innego układu gwiezdnego i znaleźć dla Ziemian nowy dom. Za sterami zasiądzie najlepszy pilot o imieniu Cooper. Musi rozwiązać problem związany z limitem czasowym misji – jedna godzina poza Układem Słonecznym, to kilka lat na Ziemi.

Pokazy filmu Interstellar we wszystkich kinach IMAX, w tym w IMAX Katowice Punkt 44, ul. Gliwicka 44, już od 7 listopada w 2D. Seanse odbędą się także we wszystkich kinach Cinema City od 7 listopada w 2D.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.