PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Francuskie girl power z Ladies Night

LN-09.2014Jesienią do kin Cinema City wracają wieczory z cyklu Ladies Night! Już 25 września odbędzie się premierowy pokaz francuskiej komedii Spódnice w górę w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie. Tym razem rozbawią Was do łez ekranowe perypetie 11 kobiet, z których niejedna ma coś do ukrycia.

Czas na Francję!
Powrót wieczorów Ladies Night w Cinema City zapowiada się pod znakiem francuskiego humoru i wielkomiejskich wrażeń. 25 września Cinema City zaserwuje Wam najnowszą komedię Spódnice w górę, której głównymi bohaterkami jest jedenaście prawdziwie zakręconych Paryżanek. W ich role wcielą się m.in. Vanessa Paradis, Isabelle Adjani (Królowa Margot), modelka Laetitia Casta i wiele innych gwiazd francuskiego kina. Spódnice w górę to doskonała komedia o prawdziwych kobietach, o ich problemach, romansach, szaleństwach i sekretach. Twórcy filmu przygotowali rozbrajający melanż charakterów i osobowości, dzięki czemu udało im się pokazać życie współczesnych kobiet. Zabawne dialogi i komiczne przygody bohaterek na pewno rozbawią Was do łez. Bohaterki Spódnic w górę kochają, bawią się i plotkują bez oporów, realizując się przy tym zawodowo i – jak wszyscy – poszukując szczęścia.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem Spódnice w górę odbędzie się 25 września w 17 kinach Cinema City w Polsce. Na wszystkie panie czeka moc atrakcji i niespodzianek! Start o godzinie 19.30.

Pokazy na Śląsku:
• Cinema City Gliwice
• Cinema City Katowice Silesia
• Cinema City Rybnik
• Cinema City Bielsko-Biała
• Cinema City Częstochowa Jurajska
• Cinema City Częstochowa Wolność

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.