PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Polacy kochają Pythonów

MP plakat 4 a4.pdf.01Ich absurdalny humor się nie starzeje, a wraz z biegiem czasu staje się jeszcze bardziej trafny. Cinema City, jako jedyna sieć kin w Polsce, na początku sierpnia wyemitowała retransmisję najnowszego przedstawienia słynnej grupy komików pt. Monty Python Jak Żywy (prawie). Wzbogacony o nowe elementy występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów w sieci kin, dlatego Pythonowie raz jeszcze zaprezentują swój talent w Cinema City!

Pierwsza pula biletów na londyńskie występ na żywo ekipy Cleese'ego rozeszła się w 44 sekundy. I mimo, iż w Polsce retransmisję ich show można było obejrzeć w aż trzech terminach (6, 8 i 10 sierpnia), zainteresowanie tym wydarzeniem przerosło oczekiwania! Dlatego też już 15, 17 i 22 sierpnia Pythonowie po raz kolejny wystąpią w kinach sieci Cinema City ze swoim spektaklem. Ministerstwo Głupich Kroków otworzy swoje drzwi dla fanów, którzy chcą zobaczyć „idoli absurdu" jeszcze raz, a także dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli usłyszeć „piosenki drwala" w O2 Arena. Zarówno humor, jak i skecze Grupy Monty Pythona, są ciągle aktualne, a w odświeżonej wersji bawią wszystkich widzów do łez!

Widzowie mogą spodziewać się sztandarowych numerów, takich jak reklamacja „martwej papugi" czy piłkarskiego meczu filozofów, uzupełnionych o specyficzne elementy jak pokazy animacji Terry'ego Gilliama. Wiek nie przeszkadza Pythonom ciągle zachwycać i rozśmieszać również widzów w Polsce! Monty Python Jak Żywy (prawie) tylko 15, 17 i 22 sierpnia w kinach Cinema City!

Na Śląsku pokazy odbędą się w wybranych kinach:
15 sierpnia, godz. 19.00
• Cinema City Silesia (Katowice)
17 sierpnia, godz. 17.00
• Cinema City Silesia (Katowice)
22 sierpnia, godz. 19.00
• Cinema City Silesia (Katowice)
• Cinema City Jurajska (Częstochowa)

Więcej informacji oraz możliwość zakupienia biletów na www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.