PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Rozpocznij majówkę z Cinema City

rio2Szukacie planów na nadchodzącą Majówkę? Sieć kin Cinema City zaprasza na wyjątkowe pokazy przedpremierowe! W repertuarze znajdą się propozycje dla wszystkich widzów – najmłodszych, rodzin i fanów zarówno animacji, jak i kina grozy czy historycznych przekazów. Dla każdego coś ciekawego!
W nadchodzące wolne dni warto nadrobić zaległości filmowe. Wszystkich kinomaniaków ucieszy fakt, że w pierwszych dniach maja w Cinema City będzie można zobaczyć 4 elektryzujące produkcje podczas wyjątkowych pokazów przedpremierowych.

Przygoda w Amazonii
Repertuar na Majówkę otwiera sequel filmu o przygodach Blu, przebojowej papugi z Brazylii. Pierwsza część została bardzo dobrze przyjęta, zarówno przez młodszą publiczność, jak i krytyków filmowych. Szybko została uznana za jedną z najciekawszych animacji studia obok Horton Słyszy Ktosia, Tajemnice Zielonego Królestwa, czy Epoki Lodowcowej. Stała się na tyle popularna, że główny bohater trafił do jednej z wersji gry Angry Birds na urządzenia mobilne. Nic dziwnego, gdyż w tej niezwykle pouczającej i zabawnej „kreskówce" każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie być pewni, że Wasz majówkowy wypoczynek nabierze zupełnie nowych kolorów z Rio 2 w Cinema City!
Pokazy przedpremierowe filmu Rio 2 we wszystkich 31 kinach Cinema City w 2D i 3D, w dniach 1-4 maja.

devilsdueNerwy ze stali
Dla fanów mocnych wrażeń, Cinema City przygotowało pokazy filmu Diabelskie Nasienie. Produkcja ta jest swoistym hołdem dla kina „mockdocumentary", a zarazem ukłonem w stronę klasyków takiej rangi, jak Dziecko Rosemary, czy Egzorcysta. Możecie być pewni, że podróż do świata demonów i mrocznych wierzeń przyprawi Was o dreszcze.
Film Diabelskie Nasienie w wersji 2D będzie można przedpremierowo zobaczyć 1 maja w wybranych kinach Cinema City: Warszawa Arkadia, Warszawa Bemowo, Warszawa Mokotów, Warszawa Promenada, Bielsko, Gliwice, Katowice Silesia, Łódź, Kraków Kazimierz, Kraków Bonarka, Toruń Czerwona Droga, Bydgoszcz.

pwPierwszy dokument wojenny
Powstanie Warszawskie to pierwszy film fabularny o wydarzeniach z 1944 roku, który został zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych. Odświeżone i kolorowe zdjęcia w niezwykle realistyczny sposób przybliżą dramat najważniejszego powstania w czasie II wojny światowej. Na krześle reżysera zasiadł twórca Miasta 44 i Sali Samobójców: Jan Komasa.
Pokazy filmu Powstanie Warszawskie we wszystkich kinach Cinema City od 5 do 8 maja.

casanovaWoody Allen u Turturro
Twórca takich hitów jak Vicky Christina Barcelona i Blue Jasmine – Woody Allen tym razem w roli głównej razem z reżyserem filmu Johnem Turturro. Komedia Casanova po Przejściach to przewrotna historia o miłości za pieniądze. Czy dwóch panów w średnim wieku jest w stanie zarobić na erotycznych umiejętnościach jednego z nich? A może pieniądze staną się szansą na zmianę poglądów i przemyśleń dotyczących związków damsko – męskich?
Pokazy filmu Casanova po Przejściach we wszystkich kinach Cinema City od 2 do 4 maja.

Szczegółowy repertuar na stronie www.cinema-city.pl

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.