PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

"Niebo istnieje... naprawdę" przedpremierowo w Cinema City

Niebo istnieje naprawdęCzy niebo rzeczywiście istnieje? A jeśli tak, to jak wygląda? Czy możemy wierzyć małemu chłopcu, który twierdzi, że je odwiedził? Odpowiedź na te i inne pytania będzie można poznać już 16 i 17 kwietnia podczas przedpremierowych pokazów filmu „Niebo istnieje... naprawdę" w kinach Cinema City w całej Polsce.

„Niebo istnieje... naprawdę" to prawdziwa historia, która po raz pierwszy została przedstawiona w bestsellerowej książce o tym samym tytule. Jej bohaterem jest chłopiec, który podczas poważnej operacji, odwiedza niebo i poznaje tych, którzy zakończyli życie na ziemi. Po wybudzeniu, niezwykle wiarygodnie opowiada swoim bliskim o tym, co zobaczył. Rodzicom trudno jest uwierzyć w tę historię – zwłaszcza, że ojciec chłopca sam jest pastorem. Czy powinni oni dać wiarę świadectwu syna? A jeśli tak, czy mogą podzielić się tymi informacjami z innymi?

Warto przekonać się, jak naprawdę zakończyła się ta historia. Opowieść oparta została na faktach i stanowi niezwykły obraz pełen refleksji na temat życia oraz uniwersalnych wartości, takich jak przemijanie. Przedpremierowe pokazy filmu „Niebo istnieje... naprawdę" odbędą się już 16 i 17 kwietnia w 31 kinach Cinema City w Polsce. Pokazy regularne od 18 kwietnia.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.