PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Przedpremierowe pokazy Syna Bożego w Cinema City

Syn Boży PlakatZbliżająca się Wielkanoc to dobry moment na przypomnienie sobie niezwykłej historii Jezusa Chrystusa oraz wprowadzenie w temat najmłodszych członków rodziny. Już 2 i 3 kwietnia sieć kin Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy filmu Syn Boży w całej Polsce!

Syn Boży to przejmująca i inspirująca produkcja, która przybliży rodzinom historię życia Nazarejczyka i wprowadzi w wielkanocny klimat. Film w reżyserii Christophera Spencera opowiada o niesamowitych losach człowieka, który poprzez swoje czyny dawał innym świadectwo miłości i wiary. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu Biblia, w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię – Romę Downey, znaną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w Dotyku anioła.

Podczas pokazów przedpremierowych 26 i 27 marca w Cinema City będzie można przenieść się wprost do biblijnych czasów i poczuć istotę tamtych wydarzeń. Ten poważny i wciągający obraz, któremu towarzyszy muzyka skomponowana przez uhonorowanego Oscarem Hansa Zimmera (Incepcja), przeprowadzi widzów przez całe życie Jezusa. Jest to wyjątkowa okazja by poznać historię jego dzieciństwa, dorastania, pielgrzymek, nauczania i wreszcie męczeńskiej śmierci.

Syn Boży to najnowsza produkcja traktująca o życiu Jezusa z Nazaretu. Wiele lat temu na ekranach kin można było zobaczyć Ostatnie Kuszenie Chrystusa Martina Scorsese czy Pasję Mela Gibsona.

Przedpremierowe pokazy filmu Syn Boży już 2 i 3 kwietnia we wszystkich kinach Cinema City w Polsce w 2D. Oficjalna premiera filmu – 4 kwietnia 2014 r.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.