PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Super Kobiety Cinema City na 8 marca

SuperKobietyPodobnie jak największa gwiazda filmowa, w swoim życiu wcielasz się w różne role. Możesz być szczęśliwą panią domu, szaloną bizneswoman, a przy tym – romantyczką z pazurem lub buntowniczką z wyboru. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet sieć kin Cinema City zachęca wszystkie panie do pokazania swej prawdziwej natury. Bo oprócz tego, że jesteś wspaniałą mamą, żoną czy przyjaciółką, przede wszystkim jesteś Super Kobietą!

Żyjesz na najwyższych obrotach? Dbasz o dobro swoje i najbliższych ci osób? Twoi znajomi podkreślają Twoje dobre serce i otwarty umysł? To zawsze do Ciebie należy ostatnie słowo? Niezależnie od sytuacji i Twojego podejścia do życia, jedno jest pewne – zasługujesz na miano Super Kobiety! Każdego dnia odgrywasz szereg ról i zmagasz się z milionem zadań. Kto – jeśli nie Ty – dałby sobie z tym radę? W tegoroczny Dzień Kobiet podnieś odważnie głowę i wraz z Cinema City zaprezentuj światu swe kobiece podejście.

Już dziś przekonaj się, jaką postacią prosto z filmu jesteś, dzięki specjalnej aplikacji na profilu Cinema City na portalu Facebook. Uświadom znajomym, iż czai się w Tobie Super Buntowniczka, Super Romantyczka, Super Mama, Super Sexy lub Super Wojowniczka! Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań. Na tej podstawie wygenerowany zostanie specjalny avatar, za pomocą którego na Facebooku podkreślisz swe wyjątkowe cechy charakteru i podejście do świata. Jesteś zarówno mądra i seksowna? Romantyczna, ale z pazurem? Wojownicza, zwłaszcza w nocy? Przekonaj się o tym już teraz! Na wszystkie panie w Dniu Kobiet sieć kin Cinema City przygotowała wyjątkowe odznaki Super Kobiet do odbioru.

Aplikacja dostępna jest pod adresem https://www.facebook.com/CinemaCityPoland/app_1410811219175737 na profilu Cinema City: www.facebook.com/CinemaCityPoland.
Szczegółowy repertuar kinowy na Dzień Kobiet na stronie www.cinema-city.pl.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.