PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Maraton 300 w Cinema City

Zobacz genezę tajemnicy władzy Kserksesa i wynik wojny persko-greckiej jeszcze przed polską premierą! Cinema City w nocy z 6 na 7 marca zaprasza na maratony filmowe ekranizacji 300, podczas których zaprezentowane zostaną obie części ekranizacji komiksów Franka Millera.
Na Śląsku w: Katowice Punkt 44, Gliwice, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Rybnik, Ruda Śląska, Bytom, Częstochowa Wolność.

Ponad 3,5h akcji!
Premiera 300: Początek Imperium odbędzie się już 7 marca. Jednak specjalnie dla fanów mocnych wrażeń, jak również greckiej historii, Cinema City przygotowało wyjątkowy maraton filmowy. Dzień przed polskimi oficjalnymi pokazami, w kinach sieci będzie można obejrzeć obie produkcje – 300 i 300: Początek Imperium.W ciągu tego wyjątkowego wieczoru zobaczycie jedno z największych wydarzeń militarnych w historii – wzbogacone o wspaniałą interpretację autora komiksów, na których oparte zostały produkcje. W pierwszej części 300 pojawią się takie gwiazdy jak Gerard Butler (Prawo Zemsty), Michael Fassbender (Zniewolony) i Peter Mensah (Spartacus). Sequel tej greckiej legendy czyli 300: Początek Legendy to kolejne znakomite nazwiska: Sullivan Stapleton (Strike Back), Eva Green (PennyDreadful) i Lena Headey (Gra o Tron). W postać Kserksesa wciela sięzaś elektryzujący Rodrigo Santoro.

Legenda Leonidasa
Zanim Hellada zdecydowała się na wojnę z Persami, sprawiedliwy król Leonidas bronił Sparty w Gorących Wrotach (Termopile) ze swoimi 300 najlepszymi wojownikami. Mimo, że wszyscy zginęli – legenda przeżyła.W drugim rozdziale bohaterskiej walki wojownicy ruszają by odeprzeć najazd zjednoczonej już Grecji, pod wodzą pogrążonej w żałobie spartańskiej królowejGorgo i dowódcy ateńskiegoTemistoklesa. Maraton filmowy w Cinema City poprowadzi widzów od kuluarów władzy, aż po sam front największych bitew w historii starożytnego świata!
W sieci kin Cinema City maraton filmowy300 (w wersji 2D) i 300: Początek Imperium (w wersji 3D) już 6 marca, start o godzinie 21:45! Bilety w cenie 26 zł (do filmu 3D zostanie doliczona dopłata 3D).
Premiera filmu 300: Początek Imperium również od 7 marca na ekranach kin IMAX (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) oraz w Cinema City w całej Polsce.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.